West Virginia

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti West Virginia parduodamo būsto.

Nekilnojamojo turto pardavimas Vakarų Virdžinijoje

Vakarų Virdžinija yra Jungtinių Amerikos Valstijų federalinė valstybė, esanti Apalačų regione, rytinėje JAV. Sostinė yra Čarlstonas.

Jis ribojasi su Virdžinija į pietryčius, Kentukis į pietvakarius, Ohajas į šiaurės vakarus, Pensilvanija į šiaurę ir Merilandas į šiaurės rytus.

JAV nekilnojamojo turto rinka iki šiol buvo sėkminga 2018 m., Kai pardavėjai gavo naudos daugelyje valstybių. Apskritai, Vakaruose parduodama daugybė savybių. Naujausi mokesčių įstatymai daugeliui amerikiečių padidino darbo užmokestį. Daugeliui valstybių yra reikalingos pigesnės savybės rinkoje, o ne vidutinės klasės kainos.

Jei jus domina pirkti naują turtą Vakarų Virdžinijoje, tai laikas imtis veiksmų. Nors daugelyje sričių ji yra konkurencinga rinka, palūkanų normos yra mažiausios, ir jos turėtų likti gana ilgai. Nekilnojamojo turto ekspertai prognozuoja, kad hipotekos palūkanų normos pakils iki 2018 m. Pabaigos, o tai gali sukelti nekilnojamojo turto rinkų mažėjimą įvairiose valstybėse.

Naujos nuosavybės, parduodamos Vakarų Virdžinijoje, buvo pateiktos į rinką Charleston, Huntington ir Parkersburg vietovėse vasario mėn.

Kadangi Vakarų Virdžinijos nekilnojamojo turto rinkos padėtis dažnai sutampa su geru darbo rinkos rodikliais, gerai apsvarstyti ir šiuos veiksnius.

Šiais metais Vakarų Virdžinijos darbo rinkos pagerėjimas atrodo perspektyvus. Tai padidėjo 0,4%. Dauguma šių naujų darbo vietų buvo laisvalaikio ir svetingumo pramonei, taip pat komercinėms, transporto ir viešosioms paslaugoms.

Morgantownas buvo vienas iš pirmųjų miestų, turinčių didelę paklausą pardavimui Vakarų Virdžinijoje dėl šalies ekonominio kritimo. Be to, Morgantown buvo atliktas kaip dešimtasis geriausias mažo miesto verslas.

Tokie miestai kaip „Fairmount“ buvo sėkmingi, nes jie buvo viena iš stabiliausių nekilnojamojo turto rinkų šalyje.

Kitas puikus Vakarų Virdžinijos augančios ekonomikos ir nekilnojamojo turto rinkos pavyzdys yra Charleston nekilnojamojo turto rinka.

Vakarų Virdžinijoje parduodamų nekilnojamojo turto vertė per pastaruosius metus padidėjo 1,1%. Ir tikimasi, kad iki 2019 m. Nekilnojamojo turto rinka augs iki 3,6%. Ekspertai mano, kad net ir Vakarų Virdžinijos nekilnojamojo turto rinka 2018 m.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB